Saç Ekimi

Saç dökülmesinden muzdaripseniz, saç ekimine bakıyor olabilirsiniz. İngiltere Nüfusunun% 40'ından fazlası saç dökülmesinden muzdariptir ve nüfusun gittikçe daha fazla çözümü arıyor.

Kaş Ekimi

Erkekler ve kadınlar arasında giderek daha popüler olan kaş nakli ihtiyacı son yıllarda yüzde 140 arttı. Özel teknikler kullanarak, kaybettiğiniz kaşınızı size geri kazandırabiliriz.

Sakal Ekimi

Erkeklerin %45'inin sakal uzatma konusunda sorun yaşadıklarını belirtiyor. Bu uzamanın önündeki en büyük engel, yara izi ya da genetik nedenli sakal sorunları olarak ortaya çıkar.

MEDICANA SAÇ EKİMİ

Saç ekiminde en son teknik ve uzman kadro

Saç kaybına uğramış kişilere yeni saçları en organik ve kalıcı olarak kazandırmanın yolu saç ekimidir. Saç ekiminde dökülen bölgeye, hastanın kendi sağlıklı saçları eklenmektedir. Eklenecek saçların alındığı bölge yapı olarak saç dökülmesi yaşanmayan bir bölgedir. Saç ekimi uygulaması ile kişiye kendi saçları hiç dökülmemiş gibi kalıcı olarak kazandırılmaktadır. Saç ekiminde amacımız; kişiye çağdaş tıbbi uygulamalarla konforlu bir halde doğal saçlı görünümü yeniden sağlamaktır. Saç ekimi ilk olarak 1930’lu yıllarda Japonya’da uygulanmıştır. Batı hayatına gelişi ise İlk olarak 1950’li senelerınde olmuştur.

Saç Ekiminde FUE Tekniği

Saç Ekiminde DHI Tekniği

Saç ekimi ciddi bir cerrahi uygulamadır. Saç ekimi risklerinin en aza indirilmesi için hastane ortamında yapılmasında gerekir.

Hizmetlerimiz

Yüksek Kaliteli Hizmetler

FUE SAÇ EKİMİ

FUE Saç Ekimi ameliyatı günümüzde kelliğin kalıcı çözümü olarak sıklıkla yapılan bir estetik operasyon türüdür. Uzmanların sıkça tavsiye ettiği tekniktir.

DHI SAÇ EKİMİ

FUE ve DHI yöntemlerinde saçların toplanması aynı şekilde yapılmakta fakat ekim işlemi DHI yönteminde Choi implanter kalemi ile yapılmaktadır.

PRP TEDAVİSİ

Saç ekimi esnasında yapılan PRP, ekim işleminin ardından yara iyileşmesini ve saç büyümesine hız kazandırmak hedefiyle uygulanan bir yöntemdir.

Tereddüt etmeyin, daha iyi yardım ve hizmetler için bizimle iletişime geçin.

Zaman Direnemez, Saçların Dirensin

Uzman Kadromuza Güvenin !

Teklif Alın veya Arayın: (0000) 000-0000)

MEDICANA SAÇ EKİMİ

Hijyenik ameliyathane ortamında saç ekimi

Saç Ekimi Ünitemizde; saç analizi, saç bakımı ve saç ekimi konusunda hizmet veren uzman bir kadro görev yapmaktadır . Uzman ekip, saç ekimi alanında geliştirdiği yeni teknikler, kullandığı son teknoloji ekipman, steril ve hijyenik hastane ortamı ve plastik cerrahlar ile uzman saç ekim kadrosuyla hizmet vermektedir.